Prince of Persia: The Lost Crown w nawet 120 FPS na PS5 i XSX! Ubisoft dzieli się szczegółami

Prince of Persia The Lost Crown

Prince of Persia: The Lost Crown może pochwalić się niskimi wymaganiami sprzętowymi na PC. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi informacji na temat wspomnianej produkcji. Ubisoft podzielił się bowiem również szczegółami na temat płynności animacji i rozdzielczości gry na poszczególnych konsolach.

Ubisoft ujawnia szczegóły na temat płynności i rozdzielczości Prince of Persia: The Lost Crown na konsolach

Prince of Persia: The Lost Crown – szczegóły na temat płynności i rozdzielczości na konsolach

Zgodnie z przekazanymi informacjami Prince of Persia: The Lost Crown na PlayStation 5 i Xbox Series X zaoferuje rozgrywkę w 4K i 120 FPS-ach. Na Xbox Series S gra będzie z kolei działać w 1440p i 60 klatkach na sekundę. Na co natomiast mogą liczyć posiadacze konsol ósmej generacji Sony i Microsoftu?

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Posiadacze PlayStation 4 Pro i Xbox One X mogą liczyć na rozgrywkę w 4K i 60 FPS. Użytkownicy bazowego PlayStation 4 oraz konsol Xbox One i Xbox One S będą natomiast musieli zadowolić się rozdzielczością Full HD. Na wszystkich sprzętach gra będzie jednak działać w 60 klatkach na sekundę.

Prince of Persia: The Lost Crown zaoferuje rozgrywkę w 60 FPS-ach również na Nintendo Switch. Ubisoft ujawnił, że w trybie przenośnym wspomniana produkcja będzie działać w 720p. Natomiast w trybie stacjonarnym gracze będą mogli cieszyć się rozdzielczością Full HD.

Zobacz też: Najlepszy projektor do domu

Premierę Prince of Persia: The Lost Crown zaplanowano na 18 stycznia 2024 roku. Ubisoft już jakiś czas temu poinformował również, że 11 stycznia 2024 roku wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z wersją demonstracyjną nowej odsłony serii Prince of Persia.

Źródło: Ubisoft

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.