Prince of Persia The Lost Crown nie radzi sobie zbyt dobrze. Po dwóch miesiącach grę można kupić prawie 50% taniej

Prince of Persia The Lost Crown

Ubisoft nie ma ostatnio łatwego życia, zwłaszcza jeśli spojrzeć na premiery takich gier jak Skull and Bones czy Avatar Frontiers of Pandora, które w stosunkowo krótkim czasie od premiery było dość mocno przeceniane. Los ten podzieliła teraz jedna z wyżej ocenianych gier od francuskiego wydawcy, czyli Prince of Persia The Lost Crown. Chyba nie wszystko poszło tak, jak zakładali deweloperzy…

Prince of Persia The Lost Crown dostępne w Xbox Store za mniej niż 150 zł

Prince of Persia The Lost Crown — trailer

Zgodnie z najnowszą aktualizacją ceny Prince of Persia The Lost Crown w Xbox Store można nabyć 40% taniej względem ceny regularnej, a więc za 137,99 zł. Jest to całkiem spora przecena, zważywszy, że mowa o grze debiutującej ledwie dwa miesiące temu, która w oczach większości krytyków i graczy została przyjęta wyjątkowo ciepło.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Według niektórych analityków podobnych obniżek ceny mogą spodziewać się gracze na Nintendo Switch, PlayStation oraz PC. Na razie nie wiadomo, jednak kiedy miałyby one dokładnie nastąpić.

Fakt tak drastycznej przeceny gry pozwala sugerować, że jej sprzedaż nie osiągnęła zakładanych wyników. Z tego rodzaju problemami Ubisoft mierzy się już od jakiegoś czasu i wiele wskazuje na to, że dla zarządu jest to twardy orzech do zgryzienia. Czy w najbliższym czasie doczekamy się konkretnej zmiany passy tego wydawcy? Czas pokaże.

Źródło: Xbox Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.