Princess Peach: Showtime podbija ważny rynek. Najnowszy exclusive Nintendo Switch zalicza udany debiut

Princess Peach Showtime

Dokładnie 22 marca 2024 roku zadebiutowała gra, w której główną bohaterką jest słynna księżniczka Peach. Okazuje się, że wybranka Mario odniosła spory sukces w Kraju Kwitnącej Wiśni. Potwierdzają to najnowsze dane sprzedażowe gier z japońskiego rynku.

Princess Peach: Showtime na pierwszym miejscu w Japonii

Najnowsze dane sprzedażowe dotyczące gier w Japonii, jasno wskazują na udany start Princess Peach: Showtime. Gra w zaledwie 2 dni od premiery rozeszła się w blisko 80 tysiącach sztuk na terenie Kraju Kwitnącej Wiśni. Na drugim miejscu znalazło się Dragon’s Dogma 2, a podium zamyka Rise of the Ronin. Poniżej znajduje się pełna lista 10 najlepiej sprzedających się gier na terenie Japonii w dniach od 18.03.24 do 24.03.24.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  1. Princess Peach: Showtime – 77,562 szt.
  2. Dragon’s Dogma 2 – 68,592 szt.
  3. Rise of the Ronin – 64,646 szt.
  4. Dragon Quest X Online: The Door to the Future and the Sleeping Girl – 17,919 szt.
  5. Mario Kart 8 Deluxe – 9,276 szt.
  6. Super Mario Bros. Wonder – 8,118 szt.
  7. Dragon Quest X Online: The Door to the Future and the Sleeping Girl – 7,333 szt.
  8. Final Fantasy VII Rebirth – 7,121 szt.
  9. Mario vs. Donkey Kong – 6,987 szt.
  10. Minecraft – 6,563 szt.

Jak widać, samodzielna gra z udziałem księżniczki Peach okazała się dla Nintendo Strzałem w dziesiątkę. Japońscy gracze chętnie sięgnęli po ten tytuł, co może rodzić nadzieje na więcej produkcji z udziałem wybranki Mario. Warto zaznaczyć, że gra w zaledwie 2 dni osiągnęła najlepszy wynik na japońskim rynku, wyprzedzając takie hity jak Dragon’s Dogma 2 czy Rise of the Ronin.

Źródło: Nintendo Everything

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REWELACYJNA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.