Prison Architect 2 opóźnione! Twórcy podali nową datę premiery

Prison Architect 2

Według pierwotnych zapowiedzi kontynuacja Prison Architect miała trafić w ręce graczy 26 marca. Niestety, ten termin jest już nieaktualny. Studio Double Eleven poinformowało, że potrzebuje więcej czasu na dopracowanie gry.

Premiera Prison Architect 2 została opóźniona

Na Prison Architect 2 poczekamy kilka tygodni dłużej. Nowa data debiutu to 7 maja 2024 roku.

Jak dodają deweloperzy, decyzja o opóźnieniu premiery została pojęta po „dokładnych rozważaniach”.

Choć tytuł już teraz prezentuje zadowalający poziom, to dodatkowy czas ma umożliwić usunięcie wykrytych błędów oraz poprawienie płynności na wszystkich platformach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mimo że jesteśmy pewni swojej gry, to dodatkowy czas pozwoli nam naprawić błędy i zoptymalizować Prison Architect 2 pod kątem wszystkich platform.

Trzymanie się pierwotnej daty premiery było możliwe, jednak uważamy, że jej przełożenie jest niezbędne do zaoferowania wam lepszych wrażeń od pierwszego dnia.

Double Eleven

Co więcej, gracze będą mogli na bieżąco śledzić końcowy etap produkcji podczas transmisji na żywo. Szczegółowy harmonogram streamów zostanie opublikowany już wkrótce.

Źródło: Steam

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.