Koniec problemów Wild Hearts na PC? Nowa aktualizacja ma zwiększyć wydajność gry

Wild Hearts

Recenzje Wild Hearts sugerują, że spod skrzydeł Electronic Arts wyszła bardzo ciekawa produkcja, która może śmiało konkurować z legendarnym Monster Hunterem. Ze względu na liczne problemy techniczne nie wszyscy mieli jednak okazję tego doświadczyć.

Problemy Wild Hearts na PC

Zwiastun Wild Hearts

Światło dzienne ujrzała właśnie aktualizacja 1.004. Ma ona znacząco poprawić wydajność na mocnych komputerach, które do tej pory cierpiały na bardzo duże zużycie CPU podczas gry. Na liczbę klatek nie mają już wpływu ustawienia audio.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nową aktualizację można już pobierać na PC oraz konsolach. Jeżeli twórcom udało się osiągnąć zamierzone efekty, powinno być to zbawienie dla społeczności Wild Hearts i okazja, aby cieszyć się tym tytułem w pełnej okazałości.

Przeczytaj też: Najlepsze tablety do rysowania

Kolejne dni powinny pokazać, jak wiele zmieniła nowa aktualizacja. Nie jest to prawdopodobnie koniec usprawnień. Wild Hearts na pewno przyda się jeszcze kilka większych łatek, które uczynią polowanie na potwory jeszcze przyjemniejszym.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.