Koniec problemów Wild Hearts na PC? Nowa aktualizacja ma zwiększyć wydajność gry

Wild Hearts

Recenzje Wild Hearts sugerują, że spod skrzydeł Electronic Arts wyszła bardzo ciekawa produkcja, która może śmiało konkurować z legendarnym Monster Hunterem. Ze względu na liczne problemy techniczne nie wszyscy mieli jednak okazję tego doświadczyć.

REKLAMA

Problemy Wild Hearts na PC

Zwiastun Wild Hearts

Światło dzienne ujrzała właśnie aktualizacja 1.004. Ma ona znacząco poprawić wydajność na mocnych komputerach, które do tej pory cierpiały na bardzo duże zużycie CPU podczas gry. Na liczbę klatek nie mają już wpływu ustawienia audio.

Nową aktualizację można już pobierać na PC oraz konsolach. Jeżeli twórcom udało się osiągnąć zamierzone efekty, powinno być to zbawienie dla społeczności Wild Hearts i okazja, aby cieszyć się tym tytułem w pełnej okazałości.

Przeczytaj też: Najlepsze tablety do rysowania

Kolejne dni powinny pokazać, jak wiele zmieniła nowa aktualizacja. Nie jest to prawdopodobnie koniec usprawnień. Wild Hearts na pewno przyda się jeszcze kilka większych łatek, które uczynią polowanie na potwory jeszcze przyjemniejszym.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!