Rusza program rozdawnictwa Xbox Game Pass! Możesz podarować darmową subskrypcję znajomym

Xbox Game Pass Friend Referral

Microsoft wystartował właśnie z nowym programem promującym Game Passa. Dzięki niemu aktywni subskrybenci usługi będą mogli przekazać jej testową wersję maksymalnie pięciu swoim znajomym. Muszą być oni jednak nowymi użytkownikami abonamentu.

Start programu referencyjnego Xbox Game Pass

Xbox Game Pass
Xbox Game Pass

Zasady działania programu referencyjnego Xbox Game Pass są proste. Na jego mocy subskrybenci planów Ultimate oraz PC Game Pass mogą przekazać 14-dniowy okres próbny PC-towego abonamentu pięciu swoim znajomym.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Beneficjenci takiego zaproszenia będą mogli cieszyć się przez dwa tygodnie pełnym dostępem do usługi. Wlicza się w to więc możliwość zagrania w gry wydawane przez Xboxa już w dniu ich premiery oraz automatyczne członkostwo w EA Play, a także różne benefity w produkcjach Riot Games.

Zobacz też: Najlepsze gry z crossplayem

Chętni do podzielenia się swoją subskrypcją z przyjaciółmi mogą to zrobić poprzez menu Game Passa, gdzie powinien już znajdować się potrzebny do tego przycisk. Na koniec ponownie przypomnijmy, że muszą to być osoby, które nigdy wcześniej nie wykupiły dostępu do abonamentu.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2471 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.