Rusza program rozdawnictwa Xbox Game Pass! Możesz podarować darmową subskrypcję znajomym

Xbox Game Pass Friend Referral

Microsoft wystartował właśnie z nowym programem promującym Game Passa. Dzięki niemu aktywni subskrybenci usługi będą mogli przekazać jej testową wersję maksymalnie pięciu swoim znajomym. Muszą być oni jednak nowymi użytkownikami abonamentu.

Start programu referencyjnego Xbox Game Pass

Xbox Game Pass
Xbox Game Pass

Zasady działania programu referencyjnego Xbox Game Pass są proste. Na jego mocy subskrybenci planów Ultimate oraz PC Game Pass mogą przekazać 14-dniowy okres próbny PC-towego abonamentu pięciu swoim znajomym.

Beneficjenci takiego zaproszenia będą mogli cieszyć się przez dwa tygodnie pełnym dostępem do usługi. Wlicza się w to więc możliwość zagrania w gry wydawane przez Xboxa już w dniu ich premiery oraz automatyczne członkostwo w EA Play, a także różne benefity w produkcjach Riot Games.

Zobacz też: Najlepsze gry z crossplayem

Chętni do podzielenia się swoją subskrypcją z przyjaciółmi mogą to zrobić poprzez menu Game Passa, gdzie powinien już znajdować się potrzebny do tego przycisk. Na koniec ponownie przypomnijmy, że muszą to być osoby, które nigdy wcześniej nie wykupiły dostępu do abonamentu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.