Project CARS i Project CARS 2 jeszcze tej jesieni zostaną wycofane ze sprzedaży

Project CARS 2

Twórcy ze Slightly Mad Studios poinformowali, że już niedługo ze sprzedaży zostaną wycofane dwie gry ich autorstwa. Mowa o pierwszej i drugiej odsłonie serii Project CARS. W obydwu przypadkach powodem są kończące się licencje, co uniemożliwia dalszą cyfrową dystrybucję tych produkcji.

REKLAMA

Project CARS 1 i 2 wycofane ze sprzedaży cyfrowej

An update from the Slightly Mad Team on #ProjectCARS and #ProjectCARS2. pic.twitter.com/VtWEow5jao

— Project CARS (@projectcarsgame) August 22, 2022

An update from the Slightly Mad Team on #ProjectCARS and #ProjectCARS2. pic.twitter.com/VtWEow5jao

— Project CARS (@projectcarsgame) August 22, 2022

Jak można przeczytać w oficjalnym wpisie studia na Twitterze, z uwagi na wygasające licencje samochodów i torów, dwie pierwsze części marki Project CARS zostaną wycofane z cyfrowej dystrybucji. Pierwsza odsłona swój sklepowy „żywot” zakończy 3 października, natomiast Project CARS 2 nieco wcześniej, bo 21 września.

Zobacz też: Co to jest Ray Tracing

Obydwa tytuły pozostaną jednak w pełni grywalne. Twórcy zapewniają, że nadal dostępna będzie rozgrywka multiplayer, podobnie jak wszystkie inne elementy omawianych produkcji. W przypadku konsol możliwe będzie również zaopatrzenie się w pudełkową kopię gry z rynku wtórnego.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!