Project Eve to teraz Stellar Blade. Gra wygląda cudnie i zmierza na PS5

Stellar Blade

Project EVE było tworzone przez wiele lat, ale twórcy prawdopodobnie nie mogli znaleźć wspólnej wizji i projekt był w powijakach. Zmieniło się to w ostatnim czasie, co doskonale podkreśla prezentacja produkcji na wrześniowym State of Play.

REKLAMA

Stellar Blade to koreański RPG akcji od studia Shift Up

Stellar Blade – trailer

Ze świeżego trailera dowiedzieliśmy się, że Project Eve to tak naprawdę Stellar Blade. Deweloperzy zdecydowali się zmienić nazwę projektu, udostępniając również opis fabuły. Główna bohaterka – Eve – wraz ze swoimi towarzyszami chcą odzyskać wymarłą Ziemię, a aby to uczynić, muszą skrzyżować ścieżki z ocalałym o imieniu Adam. Protagonistka będzie następnie poprowadzona do miasta Xion, gdzie pozna kolejnych kompanów mogących przyczynić się do odbudowy miasta i uratowania świata.

Sprawdź też: Kody do GTA 5

Stellar Blade ma wyróżniać się niesamowicie ekscytującymi starciami z bossami, ciekawą opowieścią i niezwykłą oprawą graficzną. Grę będącą koreański RPG-iem akcji wyda Sony na PS5 oraz prawdopodobnie PC – wiele wskazuje na to, iż nie zabraknie tutaj również polskiej lokalizacji.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!