Project Gray na pierwszym gameplayu wygląda świetnie!

Project Gray

Do sieci trafił oficjalny gameplay z Project Gray, czyli południowokoreańskiej produkcji będącej zgrabnym połączeniem gatunku RPG i wartkiej akcji. Wideo pokazuje, że wiele lat w fazie produkcji nie poszło na marne — tytuł prezentuje się znakomicie.

Pierwszy gameplay z Project Gray

Gameplay z Project Gray

Project Gray zabierze graczy w podróż pełną walki, akcji, różnorodności i swoistego miksu, ponieważ w grze znajdzie się miejsce dla motywów science fiction. W grze zetrze się zatem dość prymitywna technologia z iście kosmicznymi wynalazkami cywilizacji, która zaatakowała planetę głównego bohatera. Można sądzić, że to stworzy podwaliny pod tworzenie przedmiotów, czy szukanie kreatywnych sposobów na anihilację przeciwników.

Zobacz też: Minecraft – komendy

Gameplay wygląda zjawiskowo. Walka wydaje się być soczystą, pełną zgrabnych ruchów, a całość zaprezentowana została w naprawdę świetnej oprawie graficznej. Project Gray zaprosi graczy do otwartego świata, w którym czekać będzie sporo do odkrycia. Wady? Premiera jest sprawą bardzo odległą, gra nadal jest w fazie programowania niektórych elementów, a zespół dewelopera In-D nie jest nawet kompletny…

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.