Project Nightmares Case 36: Henrietta Kedward pojawi się na konsolach. Nowy trailer klimatycznego horroru

Project Nightmares Case 36: Henrietta Kedward

Project Nightmares Case 36: Henrietta Kedward to gra wydawana przez spółkę podległą Bloober Team firmę Feardemic Games. Produkcja zadebiutowała już wcześniej na PC-tach i zdobyła uznaną opinię wśród graczy. Teraz poinformowano również o jej zbliżającej się konsolowej premierze.

Project Nightmares Case 36: Henrietta Kedward zapowiedziane na PS4, Xboxa One, PS5 i Xboxy Series X|S

Konsolowy zwiastun Project Nightmares Case 36: Henrietta Kedward

Project Nightmares Case 36: Henrietta Kedward zostało przygotowane przez niezależnego dewelopera NC Studio. Wydawcą gry jest z kolei podległa Bloober Team firma-córka Feardemic Games z Krakowa.

Produkcja zadebiutowała już wcześniej na komputerach osobistych i została bardzo ciepło przyjęta przez graczy. Na stan obecny jej recenzje na Steamie są w większości pozytywne.

Przyszedł więc czas na kolejny krok w rozwoju gry, a będzie nim mianowicie jej konsolowa premiera. Project Nightmares Case 36: Henrietta Kedward pojawi się więc już 27 kwietnia 2023 roku na PS4, Xboxie One, PS5 i Xboxach Series X|S.

Zobacz też: Najlepsze karty graficzne

Na koniec warto wspomnieć o nagrodach, które w przeszłości zdobyło Project Nightmares Case 36: Henrietta Kedward. Tytuł zgarnął bowiem wyróżnienia „Best Game” oraz „Best Art” na EVA Digital 2020.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.