Project the Perceiver na obszernym gameplayu. „Chińska odpowiedź na Ghost of Tsushima” zachwyca

Project the Perceiver

W okolicach połowy listopada pierwszy raz na łamach naszego portalu pojawiła się informacja na temat Project the Perceiver, który wśród wielu osób wzbudził oczywiste skojarzenia z Ghost of Tsushima. Wówczas dostaliśmy jedynie krótkie informacje, które zarysowywały tło fabularne dla całej produkcji. Ostatnio zaś 17ZHE Studio zdradziło kolejne szczegóły na temat swojego najnowszego dzieła. Zdaje się, że jest na co czekać!

Project the Perceiver

Project the Perceiver – gameplay

Udostępniony materiał jest w głównej mierze obszernym fragmentem gameplayu, który ogrywany jest przez deweloperów. Podobnie jak w przypadku pierwszego materiału, warstwa wizualna jest niesamowicie podobna do tego, z czym do czynienia mieli gracze w przypadku Ghost of Tsushima.

Od strony stricte gameplayowej zaś tytuł ten zdaje się mocno być nakierowany na akcję i całkiem zjawiskowe potyczki z przeciwnikami. Dowiedzieliśmy się także, że Project the Perceiver zaoferuje szereg całkiem zróżnicowanych broni, pancerzy, których dobierać trzeba będzie bezpośrednio do konkretnych przeciwników.

Project the Perceiver-1
Project the Perceiver

W połowie materiału przedstawione zostało konkretne starcie z jednym z bossów. Przyglądając się mu nieco bliżej, można dopatrzyć się inspiracji kolejnym tytułem — Sekiro Shadows Die Twice. Zwłaszcza w przypadku mechaniki „drugiej szansy”, która pojawia się bezpośrednio po śmierci głównego bohatera.

Przeczytaj też: Najlepsze gry przygodowe

Mimo że cały materiał wygląda naprawdę imponująco i pozwala przypuszczać, że po premierze będziemy mieli do czynienia z interesującą produkcją, to nie dostaliśmy informacji na temat daty premiery. Na ten moment twórcy nie są w stanie określić konkretnie, kiedy Project the Perceiver trafi do sprzedaży. Pewne jest jedynie, że gra pojawi się na konsolach PS4 i PS5.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!