Project Tower – pierwszy zwiastun intrygującego shootera science fiction

Project Tower

Francuskie studio Yummy Games zaprezentowało pierwszy trailer swojej debiutanckiej produkcji. Project Tower to dynamiczny bullet hell shooter, w którym gracze wcielają się w jednego z uprowadzonych i zniewolonych przez kosmitów mieszkańców Ziemi. Aby odzyskać wolność, główny bohater musi dotrzeć na szczyt tajemniczego więzienia.

Project Tower – fragmenty rozgrywki na pierwszym zwiastunie

Project Tower – oficjalny zwiastun

Akcja Project Tower rozgrywa się po udanej inwazji obcych na Ziemię. Ocaleni mieszkańcy naszej planety zostali uprowadzeni i zniewoleni przez Hiksów, czyli wrogą rasę kosmitów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aby podbój pozostałych galaktyk przebiegał bez większych problemów, Hiksowie opracowali program zwany Project Tower – więzienia dla ludzi pełnią jednocześnie funkcję poligonów. Formą treningu dla żołnierzy są starcia z osadzonymi, którzy w celu wyrównania szans zostali obdarzeni mocą przemiany w pozaziemskie byty.

Gracze wcielają się w jednego z więźniów, a ich celem jest odzyskanie wolności. W trakcie rozgrywki nie zabraknie dynamicznych walk prowadzonych zarówno pod postacią człowieka, jak i potwora.

Twórcy przygotowali także szereg łamigłówek – ich rozwiązywanie będzie niezbędne do odblokowania kolejnych poziomów.

Project Tower trafi na PC oraz PlayStation 5 w 3. kwartale 2024 roku. Gra powstaje na silniku Unreal Engine 5.

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.