PS Plus w promocji na Black Friday 2022. Spora przecena na abonamenty Essential, Extra i Premium

PS Plus

Za tydzień rozpocznie się „kalendarzowy” Black Friday, jednak coraz więcej firm startuje z promocjami już teraz. Wczoraj opisywaliśmy czarnopiątkową wyprzedaż w Xbox Store, natomiast dzisiaj informujemy, że Sony zdecydowało się na podobny krok i również rozpoczęło ciekawe promocje na PS Plus, a także gry. Szczególnie interesujące są jednak przeceny na abonamenty Essential, Extra i Premium.

PS Plus w promocji na Black Friday 2022. Taniej kupimy pakiety Essential, Extra i Premium

PS Plus
PlayStation Plus

Aby tradycji stało się zadość, Sony przygotowało promocję na PS Plus z okazji Black Friday 2022. W PlayStation Store Japończycy przecenili wszystkie dostępne pakiety abonamentu o 25%, dzięki czemu gracze mogą liczyć na naprawdę fajną oszczędność. Co ciekawe, ofertą zostały objęte tylko roczne wersje PS Plusa. Obecne ceny prezentują się następująco:

  • PS Plus Essential (12 miesięcy) 240 zł / 180 zł
  • PS Plus Extra (12 miesięcy) 400 zł / 300 zł
  • PlayStation Plus Premium (12 miesięcy)480 zł / 360 zł

Przeczytaj też: Kody do GTA 4

Promocje trwają do 28 listopada, ale mimo to warto skorzystać czym prędzej, aby później nie zapomnieć. Oferta jest skierowana zarówno dla nowych, jak i obecnych subskrybentów. 25% to naprawdę przyjemna obniżka, która pozwoli zachować w portfelu trochę pieniędzy. Skusicie się? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z