Darmowy bonus dla posiadaczy PS Plus! Obierz już dziś dodatkową zawartość bez żadnych opłat

PS Plus

Posiadacze abonamentu PS Plus mogą liczyć na comiesięczną dostawę nowych gier, które bez żadnych opłat mogą dodawać do swoich bibliotek. Poza tym japońskie przedsiębiorstwo co jakiś czas raczy swoich klientów dodatkowymi bonusami. Tak jest tym razem, bo do odebrania jest pakiet nowej zawartości do jednej z najpopularniejszych gier na platformie.

Posiadacze PS Plus mogą odebrać darmowy pakiet do Fortnite

Prezentacja nowych dodatków do Fortnite dla posiadaczy abonamentu PS Plus

W tym miesiącu posiadacze abonamentu PS Plus mogą liczyć na darmowy Pakiet Płonących Kół (Blazin’ Wheels Pack) do Fortninte. W jego ramach gracze zyskają dostęp do stroju Liny Scorch z wersją lego oraz dodatkowe dwa przedmioty kosmetyczne.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Samo Epic Games potwierdziło, że wszystkie prezenty mają wyłącznie charakter kosmetyczny i nie sprawiają, że gra staje się łatwiejsza. Wszyscy zainteresowani dopisaniem dodatkowych przedmiotów do swojej kolekcji w Fortnite mogą zrobić to bezpośrednio z poziomu PS Store.

Nie da się ukryć, że dla stałych bywalców gry od Epic Games jest to całkiem ciekawa propozycja, z której można skorzystać bez żadnych opłat. Na koniec przypominamy, że aktualnie w ramach PS Plus Essential odebrać można dodatkowo odebrać trzy całkiem ciekawe produkcje oraz jeden z dodatków do Destiny 2.

Źródło: PS Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.