Gry w PS Plus na maj 2023 właśnie wyciekły! Sony zaskakuje kolejnymi dobrymi tytułami

PS Plus Maj 2023

Zgodnie ze zwyczajem, zawsze pod koniec tygodnia pojawiają się przecieki związane z listą gier w PS Plus Essential, które z czasem trafiają do tego abonamentu. Stało się tak i tym razem i jak zawsze jest to wiadomość od niestrudzonego informatora. Zgodnie z jego informacjami w maju abonenci PS Plus Essential wzbogaci się o naprawdę porządne pozycje, które powinny trafić w gusta wielu graczy.

Przeciek gier z PS Plus Essential na maj 2023. Gry zadowolić wielu graczy

Chivalry 2 – trailer

Za przeciekiem stoi oczywiście Blillbil-kun, który na stronie Dealabs ujawnił majową listę gier, które mają wkrótce trafić do najniższego wariantu abonamentu Sony. Według informatora już w maju 2023 roku do PS Plus Premium trafią następujące pozycje:

  1. GRID Legends
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Chivalry 2
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Descenders 
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Laptop do 6000 zł — najlepsze modele

Jeśli informacje te się potwierdzą, to w maju PS Plus Essential wzbogaci się o produkcje naprawdę warte uwagi wielu osób. Warto też zwrócić uwagę, że mowa tutaj o całkiem świeżych produkcjach, bo GRID Legends zadebiutowało w 2022, a Chivalry 2 w 2021 roku. Nawet Descenders, które trafiło do sprzedaży w 2018 roku, nadal prezentuje się całkiem dobrze.

Wskazane pozycje udostępnione zostaną 2 maja i pozostaną dostępne do pobrania do 6 czerwca 2023 roku. Oficjalne potwierdzenie (lub zaprzeczenie) tych informacji ze strony Sony powinno pojawić się jeszcze dziś, lub jutro.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.