Gry z PS Plus Extra i Premium na lipiec 2023 już dostępne! Aż 18 świetnych gier gotowych do pobrania

PS Plus Extra i Premium

Niespełna tydzień temu Sony ujawniło konkretną listę gier, które zawitają do PS Plus Extra i Premium w lipcu 2023 roku. Zgodnie ze złożoną wówczas zapowiedzią, produkcje te są już dostępne do pobrania dla wszystkich użytkowników dwóch droższych wariantów abonamentu od japońskiego przedsiębiorstwa. W tym miesiącu zdecydowanie jest co wybierać!

Gry w PS Plus Extra i Premium na lipiec 2023 już dostępne do pobrania

Gry w PS Plus Extra i Premium na lipiec 2023

W tym miesiącu bez dwóch zdań najpopularniejszą pozycją z całego zestawienia jest It Takes Two, a więc produkcja wręcz stworzona dla ogrywania jej w parach. Osoby preferujące jednak rozgrywkę bez „drugiej połówki” mogą pokusić się o ogranie Sniper Elite 5 lub World War Z. Na fanów niezależnych gier czekać będzie legendarne już Undertale.

Nie przedłużając jednak już więcej, przechodzimy do konkretów. Oto pełna lista gier, które od dzisiaj dostępne będą w ramach PS Plus Extra i Premium:

 1. It Takes Two (PS4, PS5)
 2. Sniper Elite 5 (PS4, PS5)
 3. Snowrunner (PS4, PS5)
 4. World War Z (PS4, PS5)
 5. The Ascent (PS4, PS5)
 6. Undertale (PS4, PS5)
 7. SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated (PS4, PS5)
 8. Melty Blood: Type Lumina (PS4, PS5)
 9. Dysmantle (PS4, PS5)
 10. Circus Electrique (PS4, PS5)
 11. Dynasty Warriors 9 (PS4, PS5)
 12. Samurai Warriors 5 (PS4, PS5)
 13. My Little Pony: A Maretime Bay Adventure (PS4, PS5)
 14. Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R (PS4, PS5)
 15. Monster Jam Steel Titans (PS4, PS5)
 16. Gravity Crash Portable (PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium
 17. Twisted Metal (PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium
 18. Twisted Metal 2 (PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium

Przeczytaj też: Co to jest eGPU?

Kup PlayStation 5

Oferta w PS Plus Extra i Premium na lipiec 2023 prezentuje się naprawdę ciekawie, zwłaszcza że nie brakuje w niej typowo „wakacyjnych”, a więc nieco bardziej spokojnych produkcji. Nadal jednak każdy gracz znajdzie w tym abonamencie coś dla siebie. Któraś z powyższych gier szczególnie przykuła Waszą uwagę? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.