Gry z PS Plus Extra i Premium na kwiecień 2024 już dostępne do pobrania! 16 ciekawych tytułów czeka na graczy

PS Plus

Niespełna tydzień temu Sony oficjalnie potwierdziło listę gier, które w kwietniu 2024 roku trafią do abonamentu PS Plus Extra i Premium. Nawet jeszcze dziś informowaliśmy, że Japończycy zapowiadali, że w usłudze pojawi się jedna z ciekawszych produkcji, które debiutowały w 2023 roku. Teraz już bez żadnych wątpliwości możemy powiedzieć, że wszystkie zapowiedziane kilka dni temu pozycje są już dostępne do pobrania.

Gry w PS Plus Extra i Premium na kwiecień 2024 już dostępne do pobrania

Dave the Diver — trailer

Na pewno jedną z najpopularniejszych gier, jakie pojawiły się w kwietniowym zestawieniu, które trafią do PS Plus Extra i Premium jest Dave the Diver. Tytuł od Mintrocket w ubiegłym roku okazał się prawdziwym hitem pośród mniejszych gier, zdobywając sporą popularność i dość skutecznie rozpychając się między takimi molochami jak Diablo 4, Baldur’s Gate 3 czy The Legend of Zelda Tears of the Kingdom.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poza tym nie sposób nie wspomnieć o The Crew 2, które powinno zainteresować wszystkich entuzjastów wyścigów. No i na koniec trzeba nadmienić, że Sony nie zapomina o młodszych graczach, a obecność dwóch gier spod szyldu LEGO doskonale o tym świadczy.

 1. Animal Well (PS5) – dostępne od 9 maja
 2. Tales of Kenzera: Zau (PS5) – dostępne od 23 kwietnia
 3. Dave the Diver (PS4, PS5)
 4. Oddballers (PS4, PS5)
 5. Construction Simulator (PS4, PS5)
 6. The Crew 2 (PS4, PS5)
 7. Raji: An Ancient Epic (PS4, PS5)
 8. Lego Ninjago Movie Videogame (PS4, PS5)
 9. Nour: Play With Your Food (PS4, PS5)
 10. Deliver Us Mars (PS4, PS5)
 11. Lego Marvel’s Avengers (PS4, PS5)
 12. Miasma Chronicles (PS5)
 13. Stray Blade (PS5)
 14. Alone in the Dark: The New Nightmare (PS4, PS5) – tylko PS Plus Premium
 15. Star Wars: Rebel Assault II: The Hidden Empire (PS4, PS5) – tylko PS Plus Premium
 16. MediEvil (PS4, PS5) – wersja z PSX, tylko PS Plus Premium

Może i w tym miesiącu oferta PS Plus Extra i Premium nie powala obecnością gier AAA, jednak nie sposób odmówić tutaj temu, że dostaniemy kilka naprawdę dobrych gier niezależnych. Pojawiło się także kilka klasyków, które faktycznie mogą „uratować” ten miesiąc w oczach wielu graczy. Zamierzacie sprawdzić którąś z tych gier? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PlayStation

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.