Lutowe gry w PS Plus Extra i Premium już dostępne do pobrania

PS Plus Extra Premium

Niecały tydzień temu Sony opublikowało listę gier, które w lutym 2023 roku uzupełnią katalogi PS Plus Extra oraz Premium. Wtedy właśnie okazało się, że dwa najwyższe warianty abonamentu wzbogacone zostaną o naprawdę porządne i warte uwagi pozycje. Od dzisiaj wszystkie te produkcje są już dostępne i bez przeszkód można pobierać je na dyski swoich konsol.

PS Plus Extra i Premium na luty 2023 – gry już dostępne do pobrania

Horizon Forbidden West – trailer

Zgodnie z przeciekami, które potem zostały oficjalnie potwierdzone przez Sony w lutym do abonamentów PS Plus Extra i Premium trafiły niezwykle mocarne pozycje, które powinny przyciągnąć do siebie wielu graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Pełne zestawienie wszystkich siedemnastu gier, które zawitały w PS Plus Extra i Premium w lutym 2023 roku prezentuje się następująco:

 1. Horizon Forbidden West (PS4, PS5);
 2. The Quarry (PS4, PS5);
 3. Resident Evil 7 Biohazard (PS4, PS5);
 4. Outriders (PS4, PS5);
 5. Scarlet Nexus (PS4, PS5);
 6. Borderlands 3 (PS4, PS5);
 7. The Forgotten City (PS4, PS5);
 8. Tekken 7 (PS4, PS5);
 9. Ace Combat 7: Skies Unknown (PS4, PS5);
 10. Oninaki (PS4, PS5);
 11. Earth Defense Force 5 (PS4, PS5);
 12. Lost Sphear (PS4, PS5);
 13. I Am Setsuna (PS4, PS5);
 14. The Legend of Dragoon (PSX – PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium;
 15. Harvest Moon: Back To Nature – (PSX – PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium;
 16. Wild Arms 2 – (PSX – PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium;
 17. Destroy All Humans! Remake (PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium.

Przeczytaj też: Najlepsze tablety do rysowania

Patrząc na to zestawienie, ciężko wybrać najciekawiej prezentującą się pozycję, bo w końcu mamy tutaj Horizon Forbidden West, Outriders, Tekken 7 czy Borderlands 3. Do tego fani klasyków mogą oddać się przygodzie w Harvest Moon: Back to Nature czy Wild Arms 2. Innymi słowy — jest w czym wybierać!

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.