Gry z PS Plus Extra i Premium na sierpień 2023 już dostępne! Sony przygotowało aż 16 interesujących gier

PS Plus Extra Premium

W ubiegłym tygodniu Sony zdecydowało się ujawnić zestawienie produkcji, które zostaną dołączone do usługi PS Plus Extra i Premium w sierpniu 2023 roku. Dzisiaj prawie wszystkie zapowiedziane wówczas gry zostały oficjalnie dodane do dwóch wyższych wariantów abonamentu japońskiej korporacji. Kolejny raz Sony dostarczyło swoim subskrybentom naprawdę interesujące pozycje!

Gry w PS Plus Extra i Premium na sierpień 2023 już dostępne do pobrania

Gry w PS Plus Extra i Premium na sierpień 2023

Sierpniowa oferta PS Plus Extra i Premium zapewnia od dzisiaj abonentom 16 dodatkowych gier w abonamencie, spośród których wyróżnić można chociażby Moving Out 2, Dream czy Destiny 2 The Witch Queen. Fani bardziej taktycznych i RPG-owych pozycji zapewne skłonią się ku SpellForce III. Entuzjaści retro rozgrywek mogą za to oddać się zabawie w Ape Escape On the Loose.

W tym miejscu warto także podkreślić, że na liście dodanych gier nie ma Sea of Stars od Sabotage Studio. Tytuł ten zagości w abonamencie PS Plus Extra dopiero 28 sierpnia 2023 roku.

Nie przedłużając już dłużej, oto pełne zestawienie 16 gier, które trafiły do abonamentu PS Plus Extra i Premium:

 1. Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition (PS4, PS5)
 2. Dreams (PS4, PS5)
 3. Moving Out 2 (PS4, PS5)
 4. Destiny 2: The Witch Queen (PS4, PS5)
 5. Lost Judgment (PS4, PS5)
 6. Destroy All Humans! 2: Reprobed (PS4, PS5)
 7. Two Point Hospital: Jumbo Edition (PS4, PS5)
 8. Source of Madness (PS4, PS5)
 9. Cursed to Golf (PS4, PS5)
 10. PJ Masks: Heroes of the Night (PS4, PS5)
 11. Hotel Transylvania: Scary-Tale Adventures (PS4, PS5)
 12. SpellForce III Reforced (PS4, PS5)
 13. Midnight Fight Express (PS4, PS5)
 14. MediEvil: Resurrection (PSP – PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium
 15. Ape Escape: On the Loose (PSP – PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium
 16. Pursuit Force: Extreme Justice (PSP – PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium

Przeczytaj też: Gry podobne do Until Dawn

Kup PlayStation 5

W tym miesiącu posiadacze abonamentu od Sony nie mają zbyt wielkich powodów do narzekań, bo Japończycy zapewnili w miarę różnorodną i przede wszystkim ciekawą ofertę. Któraś z powyższych gier szczególnie przykuła Waszą uwagę? A może czekacie na debiut Sea of Stars? Liczymy na Wasze komentarze!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.