PS Plus Extra i Premium na sierpień już dostępne! Opłacający usługę mogą grać m.in. w Metro Exodus

PS Plus

Od 2 sierpnia mamy możliwość zapoznawać się z sierpniowym PS Plus Essential, w którym udostępniono m.in. Yakuza: Like a Dragon. Oferta dla posiadaczy PS Plus Extra i Premium została ujawniona kilka dni później, a teraz możemy już potwierdzić, że owe produkcje zostały odblokowane i są gotowe do pobrania, a następnie uruchomienia na konsolach PlayStation 4 czy PlayStation 5.

REKLAMA

Sierpniowa oferta PS Plus Extra i Premium już dostępna!

Metro Exodus – trailer

Tak, jak miesiąc temu, Sony jeszcze przed południem umożliwiło m.in. polskim graczom zainteresować się sierpniową ofertą PS Plus Extra i Premium. Tym razem prezentuje się ona następująco:

 1. Yakuza 0 (PS4 / PS5)
 2. Yakuza Kiwami (PS4 / PS5)
 3. Yakuza Kiwami 2 (PS4 / PS5)
 4. Dead by Daylight (PS4 / PS5)
 5. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands (PS4 / PS5)
 6. Bugsnax (PS4 / PS5)
 7. Metro Exodus (PS4 / PS5)
 8. Trials of Mana (PS4 / PS5)
 9. UNO (PS4 / PS5)
 10. Monopoly Madness (PS4 / PS5)
 11. Monopoly Plus (PS4 / PS5)

Sprawdź także: Najlepsze słuchawki do PS5

Zdecydowanie najciekawiej z tego zestawienia wypada Metro Exodus, które jest świetnym połączeniem gatunków. Mamy tutaj do czynienia z grą akcji z postapokaliptycznym, pół-otwartym światem, elementami survivalowymi i jednocześnie zaawansowanym modelem strzelania. Przyjrzeć warto się również Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, które świetnie smakuje w trybie kooperacji.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!