PS Plus Extra i Premium — z usługi zniknie kilka dodatkowych gier. Łącznie abonament straci 36 pozycji

PS Plus Extra Premium

Niewiele ponad tydzień temu informowaliśmy, że w sieci pojawiła się oficjalna lista gier, które wkrótce opuszczą abonament PS Plus Extra i Premium. Okazuje się jednak, że nie jest to koniec złych wieści, bo dziś zestawienie to powiększyło się o kilka dodatkowych pozycji. Gracze raczej nie będą mieli w związku z tym powodów do zadowolenia…

Dodatkowe cztery pozycje w maju opuszczą abonament PS Plus Extra i Premium

PS Plus
PS Plus

Zgodnie ze zaktualizowanymi informacjami Sony postanowiło powiększyć listę gier, które w najbliższym czasie znikną z abonamentu PS Plus Extra i Premium. Mowa dokładnie o czterech tytułach, gdzie jeden z nich jest kolekcją, więc de facto usługę opuści pięć dodatkowych tytułów. Zestawienie to prezentuje się w sposób następujący:

  1. Batman Return to Arkham Asylum
  2. Batman Return to Arkham
  3. Injustice 2
  4. Lego Harry Potter Collection – Lego Harry Potter Years 1-4 oraz Lego Harry Potter Years 5-7

Wymienione wyżej pozycje pozostaną dostępne w ramach usługi PS Plus Extra i Premium do 15 maja 2023 roku, więc zainteresowani mają jeszcze trochę czasu, aby się z nimi zapoznać.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 6000 zł — najlepsze modele

Ostatecznie liczba pozycji usuwanych w maju 2023 roku z PS Plus Extra i Premium zwiększyła się do 36 pozycji. Na ten moment jest to największa tego rodzaju akcja przeprowadzona przez Sony od czasu zmiany formuły swojej usługi.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.