Kolejne czyszczenie biblioteki PS Plus Extra i Premium! Usługa Sony straci niebawem 6 gier

PS Plus

Kilka godzin temu biblioteka PS Plus Extra i Premium została wzbogacona o kilkanaście nowych gier. W sieci pojawiły się jednak również nieco mniej pozytywne wiadomości dla abonentów Sony. Japońska firma ujawniła bowiem listę produkcji, które już w przyszłym miesiącu opuszczą wspomnianą usługę.

Lista gier PS Plus Extra i Premium oznaczonych do usunięcia w lipcu 2024 roku

Tiny Tina’s Wonderlands – zwiastun

Jak informuje redakcja Push Square, oferta PS Plus Extra i Premium zostanie niebawem uszczuplona o 6 gier. Na liście produkcji zaplanowanych do usunięcia z usługi Sony znalazło się m.in. Tiny-Tina’s Wonderlands, czyli spin-off serii Borderlands. Ponadto subskrybenci japońskiej firmy będą musieli pożegnać się także z Saints Row IV: Re-Elected czy Kingdom Two Crowns.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Pełna lista gier, które w lipcu 2024 roku zostaną usunięte z biblioteki PS Plus Extra i Premium, prezentuje się następująco:

  1. Dysmantle (PS4/PS5)
  2. Fast & Furious: Spy Racers Rise of Sh1ft3r (PS4/PS5)
  3. Kingdom Two Crowns (PS4)
  4. My Little Pony: A Maretime Bay Adventure (PS4/PS5)
  5. Saints Row IV: Re-Elected (PS4)
  6. Tiny-Tina’s Wonderlands (PS4/PS5)

Zgodnie z przekazanymi informacjami wymienione wyżej gry opuszczą usługę PS Plus Extra i Premium już 16 lipca 2024 roku. Abonenci usługi Sony mają więc niecały miesiąc na nadrobienie zaległości i zapoznanie się ze wspomnianymi produkcjami.

Źródło: Push Square

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.