Aż 16 gier wkrótce zniknie z PS Plus Premium i Extra! Na liście niemal same hity, w tym jeden polski

PS Plus Extra i Premium

Z dobrych wiadomości, wrześniowe gry w PS Plus Premium i Extra są już dostępne do pobrania. Równowaga w świecie musi zostać jednak podtrzymana. Dlatego też dziś dowiedzieliśmy się, które hity znikną z dwóch najdroższych planów abonamentu Sony w październiku.

PS Plus Extra i Premium — gry usuwane w październiku 2023

Strata powyższych tytułów będzie dosyć bolesna. W październiku z PS Plus Premium i Extra znikną bowiem takie hity, jak The Quarry, Far Cry 4 i 5, The Crew czy polskie The Medium i trzy odsłony remasterów Yakuzy. Oferta uszczupli się również o świetne indyki w postace Inside oraz Limbo.

Ogółem rzecz biorąc, dwa najdroższe plany Sony uszczuplą się o aż 16 produkcji. Oto pełna lista gier, które zostaną usunięte z PS Plus Premium i Extra w październiku 2023:

 1. Astebreed
 2. Clouds & Sheep 2
 3. Far Cry 4
 4. Far Cry 5
 5. GAL*GUNVOLT BURST
 6. Goosebumps: The Game
 7. INSIDE
 8. LIMBO
 9. NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER
 10. The Crew
 11. The Medium
 12. The Quarry
 13. TorqueL
 14. Yakuza 3 Remastered (tylko PS Plus Premium)
 15. Yakuza 4 Remastered (tylko PS Plus Premium)
 16. Yakuza 5 Remastered (tylko PS Plus Premium)

Zobacz też: Laptop gamingowy do 7000 zł

Kup PlayStation 5

Zaznaczmy, że subskrybenci mają czas na ogranie powyższych tytułów tylko do 17 października. Zdecydowanie warto poświęcić im więc trochę czasu, bo już niedługo abonament pożegna się z naprawdę świetnymi, popularnymi oraz wysoko ocenianymi grami.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.