Wyciekła część gier z PS Plus Extra na lipiec 2024! Sony wreszcie dowiezie naprawdę ciekawe tytuły

PS Plus

Do ujawnienia gier w ramach PS Plus Extra i Premium na lipiec 2024 pozostaje w zasadzie kilka lub kilkanaście godzin, choć są tacy, którzy w tej materii wiedzą nieco więcej. Jedną z takich osób jest niezawodny informator billbil-kun, który regularnie dzieli się z graczami informacjami na temat nadchodzących pozycji w abonamencie Sony. Zgodnie z jego najlepszą wiedzą w tym miesiącu cześć gier z wariantu Extra jest naprawdę imponująco dobra!

Wyciek części gier z PS Plus Extra na lipiec 2024

Billbil-kun ujawnił wczoraj wieczorem część gier, które w lipcu 2024 trafią do biblioteki usługi PS Plus Extra. Jeśli jego doniesienia się potwierdzą, to posiadacze abonamentu będą mogli liczyć na przynajmniej sześć całkiem ciekawych pozycji, z których wielu graczy powinno znaleźć coś dla siebie. Byłaby to też jedna z najlepszych ofert, jakie dostarczyło Sony w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Zgodnie z najlepszą wiedzą informatora owe 6 gier, które mają trafić do PS Plus Extra i Premium to:

  • Crisis Core Final Fantasy VII Reunion (PS4/PS5)
  • Mount & Blade II: Bannerlord (PS4/PS5)
  • No More Heroes 3 (PS4/PS5)
  • Remnant II (PS5)
  • Pathfinder Wrath of the Righteous — Edycja Rozszerzona (PS4/PS5)
  • Travis Strikes Again: No More Heroes Complete Edition (PS4/PS5)

Wszystkie wspomniane gry mają być dostępne od 17 lipca 2024 roku, choć w tym przypadku trzeba czekać na oficjalne potwierdzenie ze strony samego Sony. Jeszcze dziś o godzinie 17:30 firma powinna oficjalnie ujawnić zestawienie gier w PS Plus Extra na ten miesiąc. Jeśli doniesienia insidera się potwierdzą, to zdecydowana część graczy będzie zadowolona.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: dealabs.com

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.