Gry w PS Plus Extra i Premium na luty 2024 już dostępne! 13 świetnych gier czeka na pobranie

PS Plus

Dokładnie sześć dni temu Sony oficjalnie ujawniło listę gier, które lutym bieżącego roku trafią do PS Plus Extra i Premium. Okazało się, że w tym miesiącu Japończycy postawili na wyjątkowo ciekawą ofertę, w której faktycznie nie brakuje ciekawych gier. Wszystkie wymienione wówczas tytuły są już dostępne do pobrania i trzeba przyznać, że producent PlayStation naprawdę się postarał.

Gry w PS Plus Extra i Premium na luty 2024 już dostępne do pobrania

Need for Speed Unbound — trailer

W tym miesiącu Sony postawiło na kilka naprawdę głośnych gier i wymienić tutaj należy chociażby Need For Speed Unbound. Jest to całkiem ciekawa pozycja, zwłaszcza w obliczu ostatnich zapewnień twórców związanych z dalszym jej rozwojem. Sam ten fakt jest w stanie zachęcić do sprawdzenia nadchodzącej zawartości.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mamy też styczność ze swego rodzaju „wielkim powrotem”, którym okazuje się Assassin’s Creed Valhalla. Tytuł ten jakiś czas temu był dostępny w PS Plus, jednak po jakimś czasie zniknął z oferty. Mowa więc o idealnej okazji do powrotu i zamknięcia niedokończonych wówczas spraw.

Oczywiście nie są to jedyne produkcje, a pełna ich lista wygląda następująco:

 1. Need for Speed Unbound (PS5)
 2. The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition (PS5)
 3. Tales of Arise (PS4, PS5)
 4. Assassin’s Creed Valhalla (PS4, PS5)
 5. LEGO Worlds (PS4, PS5)
 6. LEGO Jurassic World (PS4, PS5)
 7. Roguebook (PS4, PS5)
 8. Rogue Lords (PS4, PS5)
 9. Tales of Zestiria (PS4, PS5)
 10. Resistance: Retribution (PS4, PS5) – tylko PS Plus Premium
 11. Jet Rider 2 (PS4, PS5) – tylko PS Plus Premium
 12. Tales of Symphonia (PS4, PS5) – tylko PS Plus Premium
 13. Tales of Vesperia (PS4, PS5) – tylko PS Plus Premium

Jest więc w czym wybierać i nawet jeśli nie przepadamy za wyżej wymienionymi pozycjami, to zawsze mamy jeszcze 12 innych gier do wyboru. Zamierzacie ograć któąś z tych gier? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PS Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.