PS Plus Extra i Premium na maj 2024 ogłoszone! WYŚMIENITA oferta Sony i aż 13 gier

PS Plus Extra Premium

Ten miesiąc rozbujał się na dobre, więc pora na ogłoszenie Sony. W tym przypadku mowa o PS Plus Extra i Premium na maj 2024. Trzeba przyznać, że oferta jest naprawdę świetna.

Gry w PS Plus Extra i Premium na maj 2024 ujawnione

Gracze lubią narzekać na oferty abonamentów, ale w tym przypadku raczej nie ma się do czego przyczepić. PS Plus Extra i Premium na maj 2024 oferuje naprawdę świetny zestaw tytułów. Naturalnie przede wszystkim chodzi tu o Red Dead Redemption 2 – jeśli ktoś jeszcze nie ograł hitowej gry Rockstara, to teraz ma ku temu dobry powód.

No ale bez przedłużania – oto PS Plus Extra i Premium na maj 2024:

 1. Red Dead Redemption 2 (PS4, PS5)
 2. Deceive Inc. (PS5)
 3. The Sims 4 City Living (PS4, PS5)
 4. Crime Boss: Rockay City (PS5)
 5. The Settlers: New Allies (PS4, PS5)
 6. Stranded: Alien Dawn (PS4, PS5)
 7. Cat Quest (PS4, PS5)
 8. Cat Quest II (PS4, PS5)
 9. The LEGO Movie 2 Videogame (PS4, PS5)
 10. Watch Dogs (PS4, PS5)
 11. 2Xtreme (PS4, PS5) – tylko PS Plus Premium
 12. G-Police (PS4, PS5) – tylko PS Plus Premium
 13. Worms Pinball (PS4, PS5) – tylko PS Plus Premium

Trzeba więc otwarcie przyznać, że na abonentów PS Plus Premium i Extra czeka sporo grania. Nadmieńmy, że wszystkie powyższe gry będą dostępne do pobrania już od 21 maja.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: PlayStation

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2253 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.