Gry w PS Plus Extra i Premium na marzec 2024 już dostępne! Sony dowozi wyjątkowo bogatą ofertę

PS Plus

Niespełna tydzień temu informowaliśmy, że Sony oficjalnie ujawniło listę gier, które trafią do PS Plus Extra i Premium w marcu 2024 roku. Japoński producent konsol dotrzymał danego słowa i od dziś ogłoszona wówczas oferta stała się dostępna do pobrania. W tym miesiącu zdecydowanie jest co wybierać.

Gry w PS Plus Extra i Premium na marzec 2024 już dostępne do pobrania

NBA 2K24 – trailer

Sony w tym miesiącu dostarczyło posiadaczom PS Plus Extra i Premium dość ciekawy, a przede wszystkim różnorodny zestaw gier, pośród których każdy może znaleźć coś dla siebie. Fani sportu mogą bowiem zmierzyć się na wirtualnych parkietach w NBA 2k23 (no, chyba że ktoś woli nieco brutalniejsze formy, wówczas mamy do dyspozycji Blood Bowl 3). W ofercie znalazło się Marvel’s Midnight Suns czy Dragon Ball Z Kakarot w wersji na PS5.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
 1. NBA 2K24 Kobe Bryant Edition (PS4, PS5)
 2. Marvel’s Midnight Suns (PS4, PS5)
 3. Resident Evil 3 (PS4, PS5)
 4. LEGO DC Supervillains (PS4, PS5)
 5. Mystic Pillars: Remastered (PS5)
 6. Blood Bowl 3 (PS4, PS5)
 7. Super Neptunia RPG (PS4, PS5)
 8. Dragon Ball Z: Kakarot (PS5) – wersja na PS4 obecnie dostępna w katalogu PS Plus
 9. Jak and Daxter The Lost Frontier (PS4, PS5) – tylko PS Plus Premium
 10. Cool Boarders (PS4, PS5) – tylko PS Plus Premium
 11. Gods Eater Burst (PS4, PS5) – tylko PS Plus Premium
 12. Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy (PS4, PS5) – tylko PS Plus Premium
 13. JoJos Bizarre Adventure AllStar Battle R (PS4, PS5) – tylko PS Plus Premium

Oferta jest wyjątkowo bogata i raczej zdecydowana większość subskrybentów powinna znaleźć w niej coś dla siebie. Zamierzacie sprawdzić którąś z nich? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PS Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.