Twórcy Godfall zadowoleni ze współpracy z Sony. PS Plus przyciągnął do gry miliony graczy

Godfall

Grudniowa oferta PS Plus była mocno krytykowana ze względu na uwzględnienie w niej „niepełnej” wersji Godfall. Mimo fali krytyki, twórcy gry po czasie miło wspominają współpracę z Sony. Usługa Japończyków przyciągnęła do produkcji naprawdę wielu nowych graczy.

REKLAMA

Ogromny przypływ graczy do Godfall po uwzględnieniu gry w PS Plus

Zwiastun Godfall

W grudniowym PS Plus zawarto m.in. Godfall, ale w okrojonej wersji Challenger Edition, zawierającej sam tryb multiplayer bez kampanii fabularnej. Zarówno Sony jak i twórcom nieźle się za to oberwało, ale po czasie ci drudzy nie mają powodu do niezadowolenia, a wręcz przeciwnie. W wywiadzie dla serwisu Seasoned Gaming Daniel Nordlander — reżyser gry, poinformował, że uwzględnienie Godfall w PS Plus zaowocowało przyciągnięciem do tego tytułu ponad 2,5 miliona nowych graczy. Co ciekawe, mężczyzna wspomniał o wzroście zainteresowania Godfall na wszystkich platformach.

Przeczytaj też: Wyprzedaż „Oferta na weekend” w PlayStation Store

W kwietniu Godfall trafił też na konsole Microsoftu (Xbox Series X|S, Xbox One), a obecna liczba graczy w produkcji studia Counterplay Games podobno nadal jest zadowalająca. A wy jakie macie zdanie o omawianej grze? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!