Wyciekły gry w PS Plus na grudzień 2022. Sony ma zaoferować KAPITALNĄ ofertę!

PS Plus

Wyciekły gry w PS Plus na grudzień 2022. Za przeciekiem stoi osoba, która każdego miesiąca od września ubiegłego roku nieprzerwanie zdradza przedwcześnie zawartość oferty abonamentowej Sony. Wiele wskazuje więc na to, że i dzisiejsze doniesienie znajdzie swoje potwierdzenie w przyszłości, co powinno ucieszyć bardzo wielu graczy. Oferta PlayStation Plus Essential na grudzień ma się prezentować wprost fenomenalnie!

Przeciek: PS Plus na grudzień 2022. Gry w ofercie Essential mają powalić na kolana

Biomutant
Biomutant

Na łamach Dealabs użytkownik billbil-kun udostępnił rozpiskę gier w PS Plus Essential na grudzień 2022. Według informatora, w przyszłym miesiącu do najtańszego abonamentu Sony zawitają następujące produkcje:

  1. Mass Effect Legendary Edition
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Biomutant
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Divine Knockout
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Gry na telefon

Jeżeli przeciek się potwierdzi, a wszystko na to wskazuje, to PS Plus na grudzień 2022 zaoferuje naprawdę mocną ofertę. Edycja Legendarna Mass Effect, do tego wciąż świeży Biomutant, a na deser Divine Knockout? Brzmi rewelacyjnie i dla wielu z pewnością byłoby to najlepsze zestawienie tego roku. Gry w ramach grudniowej oferty Essential zostaną udostępnione do pobrania już 6 grudnia i będzie można je odebrać do 3 stycznia 2023 roku. Oficjalna rozpiska prosto od Sony powinna się pojawić jeszcze dziś lub jutro.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z