PS Plus na kwiecień 2024 oficjalnie! Gracze dostaną 3 tytuły, w tym strzelankę od EA i hit… Xboxa

PlayStation Plus

Powoli zbliża się już kolejny miesiąc. Przyszła więc pora na ogłoszenie gier w PS Plus na kwiecień 2024. Najbliższa oferta będzie naprawdę porządna.

Gry w PS Plus na kwiecień 2024 ujawnione

PS-Plus-kwiecień-2024
PS Plus – kwiecień 2024

Trzeba przyznać, że oferta PS Plus na kwiecień 2024 jest naprawdę interesująca. Dostaniemy w swoje ręce lekki niewypał AAA od EA oraz… jeden z hitów wydawniczych Microsoftu, czyli Minecraft Legends. Jest więc ciekawie, bo produkcja ta została sobie upodobana przez fanów i szybko zebrała milion graczy.

No ale nie przedłużając zbędnie, oto oferta PS Plus na kwiecień 2024:

  1. Immortals of Aveum
    • Dostępność: PS5
  2. Minecraft Legends
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Skul: The Hero Slayer
    • Dostępność: PS4, PS5

Wszystkie powyższe tytuły staną się możliwe do pobrania już od 2 kwietnia. Czasu na ich przypisanie do swoich bibliotek będzie sporo, bo oferta wygaśnie dopiero 6 maja 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.