Kapitalne gry w PS Plus na lipiec 2023 już dostępne do pobrania! Nic, tylko grać, bo jest w co

PS Plus

Tydzień temu Sony oficjalnie ujawniło gry w PS Plus Essential na lipiec 2023. Dla wielu oferta okazała się rewelacyjna, wszak Japończycy zdecydowali się zapewnić subskrybentom naprawdę mocne pozycje. Dobra wiadomość jest taka, że hitowe produkcje można już pobierać.

PS Plus na lipiec 2023 – gry z oferty Essential można już pobierać

Zwiastun Alan Wake Remastered

W lipcu Sony zdecydowało się zapewnić abonentom PS Plus naprawdę godną ofertę, wszak na liście znalazły się dwa niesamowicie głośne i cenione tytuły, a także ciepło przyjęty indyk. Z komentarzy jasno wynika, że gracze w zdecydowanej większości cieszą się propozycji japońskiej firmy. W każdym razie, gry z PS Plus Essential na lipiec 2023 są już dostępne do pobrania, a ich pełna lista znajduje się poniżej.

  1. Pobierz Alan Wake Remastered z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Pobierz Call of Duty: Black Ops Cold War z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Pobierz Endling: Extinction is Forever z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Zatopione marzenia o Arkadii. Fenomen BioShocka

Kup PlayStation 5

Lipcowe gry w ramach „podstawowego” PS Plusa pozostają dostępne do pobrania do pierwszego wtorku sierpnia, do 10:59. Zainteresowanym radzimy dopisać je do swojego konta za pamięci, bo nie da się ukryć, że w późniejszym czasie łatwo zapomnieć. Będzie grane? Napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.