Wyciekły gry w PS Plus na lipiec 2023! Sony szykuje FENOMENALNĄ ofertę

PS Plus

Już za kilka godzin Sony oficjalnie przedstawi ofertę PS Plus na lipiec 2023, ale okazało się, że wcale nie musimy czekać do oficjalnego ogłoszenia. Japończyków wyręczył bowiem znany insider, który już teraz ujawnił, jakie produkcje trafią do oferty Essential w przyszłym miesiącu. Trzeba uczciwie przyznać, że PlayStation naprawdę się postarało!

Gry w PS Plus na lipiec 2023 – wyciek oferty Essential

PS Plus lipiec 2023 gry przeciek
Gry w PS Plus na lipiec 2023 – przeciek ze strony Dealabs

Billbil-kun to bardzo znany insider, który niemal każdego miesiąca ujawnia przedwcześnie ofertę PS Plus. Tym razem mężczyzna zdradził, jakie gry pojawią się w pakiecie Essential w lipcu 2023 i trzeba przyznać, że jest na co czekać. Sony zapewni graczom lubianą strzelankę, fenomenalny horror oraz klimatyczną przygodówkę indie.

Bez przedłużania, oferta PS Plus Essential na lipiec 2023 wygląda następująco:

  1. Call of Duty: Black Ops Cold War
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Alan Wake Remastered
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Endling: Extinction is Forever
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: eGPU do laptopa – co to jest i czy warto kupić?

Kup PlayStation 5

Nie da się ukryć, że lipcowa oferta PS Plus prezentuje się naprawdę świetnie, a większość graczy powinna być z niej zadowolona. Mimo że powyższe zestawienie nie zostało jeszcze potwierdzone, to można śmiało założyć, że to tylko kwestia czasu. Gry powinny zostać udostępnione graczom w pierwszy wtorek nowego miesiąca, czyli 4 lipca.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.