Gry w PS Plus na lipiec 2024 ogłoszone! Sony serwuje trzy świetne produkcje

PlayStation Plus

Wkrótce czerwiec dobiegnie końca, więc pora na kolejne ogłoszenia Sony. Tym razem mamy do czynienia z listą gier w PS Plus na lipiec 2024. Jest na co czekać!

Gry w PS Plus na lipiec 2024 ujawnione

Ostatnio Sony dowozi w kwestii abonamentów. Nie inaczej jest też i tym razem, gdy to mamy do czynienia z grami w PS Plus na lipiec 2024. Gwiazdą obsady jest Borderlands 3 – pozycja zdecydowanie warta sprawdzenia. A do tego mamy do dyspozycji jeszcze 2 inne pozycje.

No ale nie przedłużajmy – oto gry w PS Plus na lipiec 2024:

  1. Borderlands 3
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. NHL 24
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Among Us
    • Dostępność: PS4, PS5

I to by było na tyle. Wszystkie powyższe produkcje będą dostępne do pobrania już od 2 lipca. Miłej rozgrywki!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: PlayStation

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.