Gry w PS Plus na maj 2023 już dostępne do pobrania! Sony oferuje 3 świetne produkcje, warto je odebrać

PS Plus

Nie tak dawno temu Sony ujawniło gry w PS Plus na maj 2023. Jedni z oferty się ucieszyli, inni niekoniecznie. Niemniej gry z majowej oferty są już dostępne do pobrania, dlatego warto dodać je do swojej biblioteki za pamięci.

Można już pobierać gry z PS Plus na maj 2023

Gry w PS Plus na maj 2023

Majowa oferta PlayStation Plus Essential składa się z trzech różnorodnych gier, które z pewnością zainteresują wielu graczy. Zgodnie z zapowiedzią, od dzisiaj subskrybenci „Plusa” mogą już dodawać je do swojej biblioteki i rozpoczynać zabawę.

  1. Pobierz GRID Legends z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Pobierz Chivalry 2 z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Pobierz Descenders z PlayStation Store 
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Jaki mikrofon do nagrywania kupić

Wymienione wyżej gry pozostają dostępne do pobrania do pierwszego wtorku następnego miesiąca, a więc w tym wypadku 6 czerwca. Jak oceniacie ofertę PS Plus na maj 2023? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.