4 gry w PS Plus na maj 2024 ujawnione! Sony zaoferuje PRAWDZIWE HITY, w tym świeży, polski tytuł

PS Plus

Kwiecień dobiegł końca, dlatego nic dziwnego, że Sony ujawniło już ofertę gier w PS Plus na maj 2024. Pakiet Essential w tym miesiącu zaoferuje naprawdę głośne tytuły, które bez wątpienia uchodzą w wielu kręgach za prawdziwe hity. Wielu graczy z pewnością się ucieszy!

Gry w PS Plus na maj 2024 ujawnione – oferta Essential robi wrażenie

Gry w PS Plus Essential na maj 2024

Co miesiąc dostajemy nowe gry w ramach PS Plus Essential – niekiedy są to tytuły warte uwagi, innym razem Sony udostępnia raczej mniej interesujące produkcje. Można jednak śmiało powiedzieć, że ten miesiąc będzie należał do tej pierwszej kategorii. Bez przedłużania, oferta gier w PS Plus Essential na maj 2024 wygląda następująco:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
 1. EA Sports FC 24 Standard Edition
  • Dostępność: PS4, PS5
 2. Ghostrunner 2
  • Dostępność: PS5
 3. Tunic
  • Dostępność: PS4, PS5
 4. Destiny 2: Lightfall
  • Dostępność: PS4, PS5

Rzeczone gry w ramach PS Plus Essential będzie można pobrać od najbliższego wtorku, czyli 7 maja. Trzeba przyznać, że majowy „Plus” to bez wątpienia jedno z najlepszych „rozdań” ostatnich miesięcy. EA Sports FC 24, polski Ghostrunner 2, który swoją premierę miał ledwie pół roku temu, a do tego kapitalny Tunic i DLC do Destiny 2 – czego chcieć więcej?

Po komentarzach graczy można wywnioskować, że oferta została przyjęta bardzo ciepło. A Wy co o niej sądzicie? Napiszcie w komentarzach!

Źródło: PlayStation Blog

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.