PS Plus Essential z hitem na marzec 2024! Pojawiły się doniesienia o nadchodzącej ofercie Sony

PlayStation Plus

PlayStation Plus to usługa, która nieprzerwanie od startu w 2010 roku oferuje graczom co miesiąc gry w ramach abonamentu. Jako że niebawem rozpocznie się kolejny miesiąc, to w sieci pojawiają się już pierwsze doniesienia o grach, które pojawią się w PS Plus w marcu 2024 roku. Na pierwszy ogień, gracze będą mogli pobrać głośny tytuł od francuskiego studia Slocap.

Sifu prawdopodobnie pojawi się w ofercie PS Plus na marzec 2024

Według informatora o pseudonimie billbil-kun, którego doniesienia do tej pory w większości okazywały się trafne, jedną z gier w PS Plus Essential na Marzec 2024 będzie Sifu. Gra od francuskiego studia Slocap zadebiutowała w 2022 roku i zyskała zainteresowanie sporej liczby graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Sifu to gra z gatunku beat ’em up osadzona we współczesnych Chinach, która bazuje na ciekawej mechanice starzenia się głównego bohatera. Protagonista z każdą śmiercią odradza się starszy, posiadając jednocześnie silniejsze ataki oraz mniejszą ilość życia. Gra się kończy gdy postać będzie już za stara i umrze permanentnie.

Jak oceniacie doniesienia o pierwszej grze w PS Plus Essential na marzec 2024? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: X (Twitter)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.