Gry w PS Plus na czerwiec 2023 ujawnione! Polska produkcja w nowej ofercie Sony

PS Plus

W tym miesiącu Sony postanowiło nie czekać na przecieki i stosunkowo szybko ujawniło listę gier w PS Plus na czerwiec 2023. Tym razem producent PlayStation postawił na trzy całkiem różne od siebie produkcje, które powinny trafić w gusta wielu osób. Warto dodać, że jeden z tytułów to Trek to Yomi od polskiego dewelopera Flying Wild Hog.

Gry w PS Plus na czerwiec 2023 roku ujawnione

Podobnie jak w przypadku majowej oferty PS Plus Essential gracze będą mogli odebrać trzy całkiem interesujące pozycje. W czerwcu Japończycy ponownie uraczą swoich abonentów całkiem różnorodną mieszanką produkcji, która powinna trafić w gusta wielu osób. Bez przedłużania — oto lista gier, które dostępne będą w PS Plus Essential w czerwcu 2023:

  1. NBA 2K23
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Jurassic World Evolution 2
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Trek to Yomi
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Ranking słuchawek gamingowych

Kup PlayStation 5

Powyższe tytuły dostępne do będą do pobrania od 6 czerwca do 3 lipca 2023 roku. Dla wielu osób najciekawiej z całego zestawienia prezentuje się właśnie Trek to Yomi, czyli gra bardzo mocno inspirująca się dorobkiem artystycznym legendarnego reżysera Akiry Kurosawy. Osoby, którym taki klimat nie odpowiada mogą za to liczyć na NBA 2K23 oraz Jurassic World Evolution 2. Innymi słowy — jest w czym wybierać!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.