PS Plus na wrzesień wyciekło. Znany insider przedstawia ciekawą ofertę Sony

Nowe PlayStation Plus

Jak co miesiąc insider Billbil-kun przedstawia swojej społeczności – poprzez stronę dealabs.com – nadchodzącą ofertę subskrypcji PS Plus. Użytkownik ma wielkie dojścia, co niejednokrotnie udowadniał, więc możemy zakładać, że wrześniowy PS Plus Essential rzeczywiście będzie zawierał gry, które on przedstawił.

REKLAMA

Need for Speed: Heat we wrześniowym PS Plus?

Need for Speed: Heat – trailer

Billbil-kun uważa, że jeszcze dzisiaj otrzymamy ogłoszenie na wrześniowy PS Plus Essential, a w jego skład wejdą następujące tytuły:

  1. Need for Speed: Heat (wersja PS4)
  2. TOEM (wersja PS5)
  3. Granblue Fantasy: Versus (wersja PS4)

Można śmiało uznać, że byłaby to dość niezła oferta, zważywszy na to, że Need for Speed: Heat to bezapelacyjnie jedna z ciekawszych wyścigówek ostatnich lat. Ma ona – jak na ten gatunek gier – przyzwoitą opowieść fabularną i bardzo dokładny projekt samochodów, co z pewnością zadowoli fanów motoryzacji.

Przeczytaj też: Jaki procesor do gier?

Na potwierdzenie oferty będziemy musieli tradycyjnie zaczekać do mniej więcej godziny 17:00 czasu polskiego.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!