PS Plus na wrzesień wyciekło. Znany insider przedstawia ciekawą ofertę Sony

Nowe PlayStation Plus

Jak co miesiąc insider Billbil-kun przedstawia swojej społeczności – poprzez stronę dealabs.com – nadchodzącą ofertę subskrypcji PS Plus. Użytkownik ma wielkie dojścia, co niejednokrotnie udowadniał, więc możemy zakładać, że wrześniowy PS Plus Essential rzeczywiście będzie zawierał gry, które on przedstawił.

Need for Speed: Heat we wrześniowym PS Plus?

Need for Speed: Heat – trailer

Billbil-kun uważa, że jeszcze dzisiaj otrzymamy ogłoszenie na wrześniowy PS Plus Essential, a w jego skład wejdą następujące tytuły:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  1. Need for Speed: Heat (wersja PS4)
  2. TOEM (wersja PS5)
  3. Granblue Fantasy: Versus (wersja PS4)

Można śmiało uznać, że byłaby to dość niezła oferta, zważywszy na to, że Need for Speed: Heat to bezapelacyjnie jedna z ciekawszych wyścigówek ostatnich lat. Ma ona – jak na ten gatunek gier – przyzwoitą opowieść fabularną i bardzo dokładny projekt samochodów, co z pewnością zadowoli fanów motoryzacji.

Przeczytaj też: Jaki procesor do gier?

Na potwierdzenie oferty będziemy musieli tradycyjnie zaczekać do mniej więcej godziny 17:00 czasu polskiego.

O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.