PS Plus na październik 2022 oficjalnie! Trzy całkiem ciekawe gry w ofercie Essential

PS Plus

PS Plus na październik 2022 został oficjalnie zaprezentowany. W przyszłym miesiącu w ramach oferty Essential Sony udostępni graczom trzy gry. Bez dwóch zdań nie będą to najciekawsze propozycje w historii, ale mimo wszystko większość osób powinna się ucieszyć.

PS Plus – październik 2022. Gry w ofercie Essential

Zwiastun oferty PS Plus na październik 2022

Wrzesień powoli dobiega końca, dlatego nikogo nie powinien przesadnie zaskoczyć fakt, że październikowa rozpiska w PS Plusie została ujawniona. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc nie przedłużajmy. W przyszłym miesiącu do oferty Essential trafią następujące gry:

  1. Hot Wheels Unleashed
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Injustice 2
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. SUPERHOT
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Gry na telefon

Subskrybenci PS Plusa pobiorą wymienione wyżej tytuły w dniach 4-31 października. Jak oceniacie październikową ofertę? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.