PS Plus z pierwszą grą na kwiecień 2023! Produkcja trafi do usługi w dniu premiery

PS Plus

Sony opublikowało dziś informację co do pierwszej gry w PS Plus na kwiecień 2023. Będzie nią sieciowe Meet Your Maker od studia Behaviour Interactive, twórcy m.in. Dead by Daylight. Co więcej, produkcja trafi do usługi już w dniu premiery.

Meet Your Maker pierwszą grą w PS Plus na kwiecień 2023

Sony poinformowało dziś, że Meet Your Maker będzie pierwszą grą w PS Plus na kwiecień 2023. Gra zadebiutuje już 4 kwietnia i zostanie opublikowana w usłudze już w momencie jej premiery. Za jej produkcją stoi uznane studio Behaviour Interactive, które w przeszłości stworzyło Dead by Daylight i obecnie pracuje również nad Silent Hill: Ascension.

Zobacz też: Najlepsze gry z otwartym światem

Meet Your Maker jest sieciową grą akcji, ale możliwa będzie również rozgrywka solowa. Produkcja ukaże się na PC, PS4, PS5, Xboxie One oraz na Xboxach Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2260 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.