PS Plus Premium doczeka się prawdziwego hitu? Sony mogło przypadkiem ujawnić za dużo

Kilka dni temu Sony oficjalnie ujawniło gry, które w styczniu 2024 roku trafią do abonamentu PS Plus Extra i Premium. W ramach zapowiedzi pozycji, które trafią do najwyższego wariantu abonamentu, wspomniano o aż 5 pozycjach. Możliwe jednak, że producent PlayStation ma dla abonentów najdroższego wariantu coś jeszcze.

PS Plus Premium z jeszcze jedną grą w styczniu 2024?

W tym przypadku mowa o Alone in the Dark 4 znanym też jako Alone in the Dark The New Nightmare. Produkcja ta pojawiła się bowiem w pierwszym materiale zapowiadającym styczniową ofertę PS Plus Extra i Premium. Z czasem jednak informacja o tym tytule zniknęła z oficjalnych komunikatów i na próżno szukać teraz takich wieści.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie umknęło to jednak uwadze niektórych, bardziej spostrzegawczych graczy, którzy udokumentowali obecność tej produkcji na liście Sony. To zaś wywołało sporo komentarzy, w których gracze faktycznie liczą, że producent PlayStation udostępni ten tytuł w usłudze.

Nie wiadomo więc, czy produkcja trafi ostatecznie do aboamentu, czy po prostu ktoś w firmie popełnił błąd. Tego zapewne dowiemy się już za kilka dni, kiedy oferta PS Plus Extra i Premium stanie się dostępna. Zagralibyście w taką pozycję? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter/X: Quba

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.