Wyjątkowy roguelike w PS Plus Premium do sprawdzenia za darmo! Hordy zombie czekają

Ed-0 Zombie Uprising PS Plus Premium

W ramach abonamentu PS Plus Premium subskrybenci mogą między innymi za darmo sprawdzić wersje próbne gier przed ich zakupem. Tym razem Sony przygotowało w tej ofercie tytuł, który na platformie Steam zbiera w większości pozytywne oceny. Posiadacze konsol PlayStation, którzy korzystają z usługi PS Plus Premium mogą przez ograniczony czas przetestować za darmo wersję próbną nowej gry rougelike.

Posiadacze PS Plus Premium mogą za darmo sprawdzić wersję próbną Ed-0 Zombie Uprising

Zwiastun Ed-0 Zombie Uprising

Posiadacze abonamentu PS Plus Premium mogą już zanurzyć się w świecie gry Ed-0 Zombie Uprising, której wersja próbna została udostępniona za darmo w ramach subskrypcji. Ta produkcja roguelike zadebiutowała w 13 lipca 2023 roku i umożliwia walkę z hordami zombie w Japonii opanowanej przez plagę nieumarłych. Rozgrywka charakteryzuje się losowo generowanymi poziomami, dzięki czemu nie ma miejsca na powtarzalność.

Interesującym elementem produkcji jest fabuła. Mamy bowiem okazję śledzić alternatywną wersję historii, w której to komandor Matthew C. Perry (prawdziwa postać historyczna) dąży do otwarcia granic Japonii za pomocą hord zombie. Gracze mogą wcielić się w samuraja, ninję lub zapaśnika sumo, a każda z tych postaci oferuje unikalne umiejętności i styl walki.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Heroes 3

Kup PlayStation 5

Choć o produkcji nie było głośno, opis gry i w większości pozytywne oceny na Steamie mogą przekonać do zagrania sporą ilość osób. W ramach PS Plus Premium, w wersję próbną Ed-0 Zombie Uprising będzie można zagrać przez 3 godziny.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.