PS Plus Premium i Extra z pierwszą grą na maj 2023! Produkcja pojawi się w usłudze na premierę

PS Plus

Sony właśnie potwierdziło pierwszą grę, która trafi do dwóch najdroższych planów PS Plus, czyli Premium i Extra. Jest nią mianowicie długo wyczekiwane przez graczy Humanity. Co więcej, produkcja ta będzie dostępna w usłudze już w momencie jej premiery.

Humanity pierwszą grą w PS Plus Premium i Extra na maj 2023

Zwiastun Humanity

Jak podaje Sony, Humanity trafi do PS Plus Premium i Extra już w dniu swojej premiery, czyli 16 maja. Jest to tym samym pierwsza oficjalnie potwierdzona gra w usłudze na przyszły miesiąc.

Humanity jest grą zręcznościową, w której kontrolujemy psa rasy shiba inu. Produkcja będzie dostępna na PC, PS4, PS5 oraz gogle wirtualnej rzeczywistości PS VR i PS VR2.

Zobacz też: Laptop do 6000 zł – najlepsze modele

Za produkcję tytułu odpowiada natomiast studio tha ltd. Jest to debiutancki growy projekt tego dewelopera.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.