The Medium zmierza do PS Plus Premium i Extra! Polski horror wkrótce w subskrypcji Sony

The Medium

The Medium ukazało się w 2021 roku i zebrało naprawdę dobre oceny. Ciepło przyjęty survival horror polskiego Bloober Team był dostępny w bibliotece Xbox Game Pass od dnia premiery, ale niestety z czasem gra została usunięta z abonamentu Microsoftu. Teraz jednak przyszła kolej na Sony i ich subskrypcję, ponieważ The Medium już wkrótce pojawi się w PS Plus Premium i PS Plus Extra.

REKLAMA

The Medium wkrótce w PS Plus Premium i Extra

Zwiastun The Medium

Agencja PR-owa reprezentująca Bloober Team poinformowała, że już 18 października 2022 roku do PS Plus Premium i Extra trafi The Medium. Produkcja krakowskiego zespołu będzie jednym z kilku tytułów, które wzbogacą ofertę abonamentu Sony w tym miesiącu. Na razie nie znamy innych gier, które dołączą do PS Plus Premium i Extra wraz z The Medium, ale zapewne doczekamy się oficjalnego ogłoszenia już na dniach.

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

Nie da się ukryć, że mamy do czynienia z bardzo dobrą wiadomością. Na Metacritic średnia ocen graczy The Medium na PS5 wynosi obecnie 6,7 na 10, więc jest całkiem dobrze. Gracze chwalą przede wszystkim atmosferę i ciekawy klimat, ale krytykują kiepskie sterowanie czy nieco toporne mechaniki.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 3000 zł

A Wy zamierzacie sprawdzić The Medium, gdy już pojawi się w najwyższym i prawie najwyższym planie PlayStation Plus? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!