Klasyki od Konami i Rockstar Games mogą trafić do PS Plus Premium. Najwyższy wariant doczeka się konkretnych zmian?

PS Plus

Od momentu wprowadzenia nowego wariantu abonamentu PS Plus najdroższa opcja, czyli Premium oferuje szereg całkiem interesujących profitów, szczególnie dla fanów retro grania. Pozostali użytkownicy mogą jednak czuć się nieco rozczarowani, bo wariant ten raczej nie ma zbyt wiele atrakcji do zaoferowania. Możliwe jednak, że w najbliższym oferta ta się nieco poprawi, a to głównie za sprawą domniemanej współpracy Sony z wielkimi wydawcami.

Gry Konami i Rockstar Games niebawem mogą trafić do PS Plus Premium

Uważniejsi obserwatorzy dostrzegli ostatnio, że strona firmy odpowiedzialnej za dostarczenie emulatora PS1 i PSP dla PS4 i PS5, czyli Implicit Conversions została zaktualizowana o nowe informacje. Od niedawna pojawiły się tam wzmianki o współpracy z Rockstar Games, Konami oraz Cyan Games.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Biorąc pod uwagę, że do tej pory tego rodzaju wzmianki zawsze sugerowały pojawienie się gier danego wydawcy w PS Plus Premium, to możemy zakładać, że tym razem będzie podobnie. Ciekawić może tylko, kiedy Sony zdecydowałoby się dodać klasyki Rockstar Games do swojej flagowej usługi.

Oczywiście trzeba pamiętać, że taka współpraca równie dobrze może oznaczać coś zupełnie innego i nie być powiązana z PS Plus Premium. Z drugiej strony wariant ten dosyć mocno potrzebuje ostatnimi czasy mocnych pozycji, aby przyciągać do siebie nowych odbiorców.

Źródło: Reddit r/Gamingleaksandrumours

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.