PS Plus może doczekać się kolejnych gier z PS2. Sony nawiązało współpracę z firmą portującą gry

PS Plus Premium

Wygląda na to, że katalog PS Plus Premium czeka solidne wzmocnienie katalogu. Wszystko z powodu firmy, która prawdopodobnie pracuje razem z Sony nad portowaniem kolejnych gier z PS2. Być może wkrótce czekają nas więc kolejne solidne zapowiedzi.

Kolejne gry z PS2 trafią do PS Plus Premium?

PS Plus
PS Plus

PS Plus Premium to najwyższy plan abonamentu Sony, który oferuje swoim subskrybentom także klasyki sprzed lat. Wygląda na to, że wkrótce oferta tego katalogu doczeka się kolejnych wzmocnień.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W wywiadzie dla TimeExtension potwierdzono bowiem, że firma Implicit Conversions pracuje dla Sony nad kolejnymi portami gier z PS2. Od tamtego czasu wydano jednak oświadczenie, które nazwało całą sytuację „błędem”.

To samo stało się z profilem firmy na LinkedIn, z którego zniknęły już informacje o współpracy z Sony. Tak czy inaczej, wydaje się jednak, że następne zapowiedzi hitów sprzed lat są już tylko kwestią czasu.

Nie ulega przecież wątpliwości, że PS2 ma bibliotekę pełną gier wartych przypomnienia. Miejmy więc nadzieję, że niedługo część z nich trafi na PS4 i PS5 za sprawą abonamentu.

Źródło: PlayStation LifeStyle

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.