PS Plus Premium za darmo! Sprawdź, czy możesz pograć bez opłat

PS Plus Premium

Od pewnego czasu Sony stara się zachęcać graczy do wykupywania abonamentu PS Plus. Całkiem niedawno firma zachęcała graczy do 12-miesięcznej subskrypcji dodatkowym dostępem do biblioteki Sony Pictures, ale teraz przygotowała coś jeszcze innego. Na wybrańców czeka darmowy okres próbny, w ramach którego dostęp do wszystkich wariantów wersji „Premium” możliwy jest bez żadnych opłat.

PS Plus Premium bez opłat dla wybranych subskrybentów

Wedle jednego z użytkowników Reddita o pseudonimie BusNo1748, Sony rozdaje 14-dniowy dostęp do abonamentu PS Plus Premium bez żadnych opłat. Podobne przypadki zgłaszali ludzie, którym aktywne członkostwo w subskrypcji japońskiego przedsiębiorstwa skończyło się w ciągu ostatnich dwóch miesięcy i nie zdążyli go przedłużyć.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Komunikat o tym przychodzi za pośrednictwem powiadomienia przez sieć PSN na konsolach PlayStation. Brzmi to ciekawie, a 14 dni zdaje się idealnym okresem na to, aby bez przeszkód zapoznać się z dobrodziejstwami całego inwentarza tegoż wariantu usługi.

PS Plus
PS Plus

Okazja ta najwidoczniej skierowana jest do tych, którym abonament PS Plus kończy się w najbliższym czasie, lub zdążył już wygasnąć. Oznacza to, że osoby z aktywną subskrypcją raczej muszą obejść się smakiem, a przynajmniej do czasu wygaśnięcia ich aktywnego planu.

Jest to całkiem ciekawy ruch ze strony Sony. W ten sposób możemy bez opłat przedłużyć sobie członkostwo, zapewniając stały dostęp do wszystkich profitów, a nawet skorzystać z czegoś więcej, jeśli normalnie korzystamy z wariantów Essential lub Extra.

Źródło: Reddit r/PlayStationPlus

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.