PS Plus w świetnej promocji! Sony kusi graczy 50-procentowym rabatem

Nowe PlayStation Plus

Co jakiś czas pojawiają się promocje, z których szczególnie warto skorzystać. Tak jest też i tym razem, bo Sony zachęca graczy do skorzystania z dwunastomiesięcznych planów PlayStation Plus z rabatem, który może sięgnąć nawet 50%. Oferta jest skierowana wyłącznie do nowych oraz powracających użytkowników usługi.

PS Plus w promocji. Rabaty różnią się w zależności od planu

ps plus
PlayStation Plus

Tradycyjnie PS Plus posiada trzy różne pakiety, które różnią się między sobą szczegółami dotyczącymi oferty. Każda wersja subskrypcji w wersji na 12 miesięcy została teraz przeceniona od 25 do 50%. Ceny promocyjne prezentują się następująco:

  • PlayStation Plus Essential (12 miesięcy)240 zł / 120 zł
  • PlayStation Plus Extra (12 miesięcy)400 zł / 280 zł
  • PlayStation Plus Premium (12 miesięcy)480 zł / 360 zł

Przeczytaj też: Straszne gry

Z oferty skorzystać można na oficjalnej stronie PlayStation, a dobiegnie ona końca we wtorek 20 grudnia 2022 roku. Mamy więc niewiele ponad tydzień, aby nabyć PS Plus w korzystnej cenie. Skusicie się na taką ofertę?

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z