PS Plus w promocji z okazji Black Friday 2023! Abonament Sony w niższych cenach

PS Plus

Jak informowaliśmy kilka dni temu, z okazji zbliżającego się Black Friday 2023 Sony dołącza do zakupowego święta ze swoją ofertą. Choć „kalendarzowy” Czarny Piątek dopiero za tydzień, już teraz możemy skorzystać z okazji. Sony przygotowało dla graczy promocje nie tylko na gry czy sprzęt, ale także na abonament PS Plus.

PS Plus w promocji na Black Friday 2023

ps plus promocja black friday 2023
PS Plus w promocji z okazji Black Friday 2023

Z okazji Black Friday 2023 Sony przygotowało zniżki nie tylko na gry i sprzęt, ale również na PS Plus. Promocja obejmuje abonament na 12 miesięcy. Rabaty sięgają 30% – najwięcej zaoszczędzimy przy zakupie najdroższego wariantu usługi.

Promocje na PS Plus z okazji Black Friday 2023:

  • PS Plus Premium na 12 miesięcy630 zł / 441 zł (-30%)
  • PS Plus Extra na 12 miesięcy520 zł / 390 zł (-25%)
  • PS Plus Essential na 12 miesięcy 295 zł / 236 zł (-20%)

Zobacz też: Smartfon do 2000 zł

Oferty ważne są do 27 listopada 2023 roku. Jeżeli użytkownik posiada któryś wariant abonamentu, nie można go wydłużyć o kolejny rok, jednak przy zmianie danego planu można wykupić inny próg z rabatem. Wówczas ostateczna cena zależy od pozostałej do zakończenia trwającej subskrypcji liczby dni.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.