Sony przypomina o nowych grach w PS Plus! Jedna z ciekawszych gier 2023 roku od dziś w usłudze

PS Plus

Sony regularnie stara się zapewniać subskrybentom usługi PS Plus napływ nowych gier, które przekonają ich do dłuższego korzystania z abonamentu. Co miesiąc dostają oni nie tylko trzy pozycję, które mogą bez dodatkowych opłat przypisać do swojej biblioteki, ale też w ramach wariantu Extra i Premium zyskują dostęp do dość bogatego katalogu dosyć zróżnicowanych tytułów. W najnowszym wpisie firma przypomina o grach, które już niebawem zawitają do tego abonamentu.

Sony przypomina o grach, które niebawem trafią do PS Plus

W najnowszym wpisie na Twitterze/X PlayStation przypomina graczom, że PS Plus doczeka się w najbliższym czasie kilku interesujących pozycji. Od dziś w wariantach Extra i Premium pojawi się kultowa produkcja, która szturmem podbiła serca wielu graczy, czyli Dave the Diver. Pozycja ta na gali The Game Awards 2023 zawalczyła o miano „Najlepszej gry niezależnej”, ale w tym przypadku musiała uznać wyższość Sea of Stars.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poza tym w poście wspomniano o dwóch innych pozycjach. Jedną z nich jest Tales of Kenzera: Zau, która trafi do PS Plus 23 kwietnia oraz Animal Well, a więc grze, którą ograć można będzie w ramach usługi już 9 maja. Dla każdego, kto w ostatnim czasie zastanawiał się nad przetestowaniem kilku gier niezależnych, tak powinien być po prostu zadowolony.

Oczywiście nie są to gry AAA, ale każda z tych pozycji warta jest uwagi, chociażby ze względu na swoistą odmianę od najgłośniejszych tytułów. Zamierzacie sprawdzić którąś z tych gier? Może jednak czekacie na coś „większego”? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter/X: PlayStation

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.